Na okres wakacji proponujemy naszym Słuchaczom ( w szczególności 2-8 klasa szkoly podstawowej) doskonalenia języka połączone ze sportem w formie Letnich Warsztatów Językowych. 
Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, które prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Zapewniamy codzienny kontakt z językiem na zajęciach porannych i popołudniowych warsztatach. Wszystko to umożliwia osiągnięcie szybkich postępów i dalszy rozwój zdobytych wcześniej umiejętności. Wybieramy miejsca posiadające doskonałą infrastrukturę,  wcześniej przez nas sprawdzane. Ulubione przez Dzieci kierunki do góry i morze Uczniowie są dzieleni na grupy w zależności od poziomu zaawansowania i zaopatrzeni w materiały do nauki.

Zapewniamy również fachową opiekę pedagogiczną i medyczną. Jeśli wakacje to nie tylko nauka – odwiedzamy najciekawsze miejsca regionu(całodzienne wycieczki), stawiamy na sport- od porannej gimnastyki , aż po zajęcia popołudniowe na boisku, są ogniska, park linowy, basen i gry terenowe. Corocznie na początku roku kalendarzowego przedstawiamy aktualną ofertę o Warsztatach (miejsce, termin, atrakcje).