Ośrodek Języków Obcych PERFECT
to fascynacja językami obcymi, otwarcie na świat poprzez komunikację, realizacja pasji i ciągle doskonalenie warsztatu

Milena Stankiewicz

Jestem Magistrem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego, Magistrem Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego, , lektorem języka angielskiego , metodykiem oraz założycielką szkoły 🙂 . Moje życie to Rodzina i nauka języków obcych, dodatkowa wielka pasja to zdrowy styl życia, ogród i kwiaty.  Od wielu lat prowadzę kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, sprawuje osobisty nadzór metodyczny nad naszym zespołem i ciągle się doskonalę.

Początki mojej przygody z językiem sięgają roku 2001, zaczęło się od pracy w Szkole Podstawowej i prywatnej Szkole Językowej, dodatkowo były także korepetycje. Pasja stała się pracą a praca pasją. W lutym  2006 r. rozpoczęliśmy działalność Ośrodka Języków Obcych PERFECT, na początku była jedna sala plus wynajmowany lokal, w kolejnych latach powiększył się zespół o nowych Lektorów, pojawił się język niemiecki, matematyka i fizyka. W 2011 ruszyła budowa budynku nowej Szkoły Językowej w profesjonalnymi pracowniami językowymi, szatnią, biurem , kącikiem Rodzica. Od 2014 zajęcia prowadzimy już w  nowej Szkole w Kaleni-Towarzystwo, a także z uwagi na wygodę naszych Słuchaczy – w Domu Kultury w Żabiej Woli i okolicznych Szkołach Podstawowych.

Działamy już ponad dekadę, w tym czasie podnosiliśmy swoje kwalifikacje, angażowaliśmy się w projekty Unii Europejskiej przeznaczone dla lokalnej społeczności , rozwijaliśmy metody nauczania , aby móc optymalnie wykorzystać nasz potencjał a przede wszystkim efektywnie realizować swoje zadania.

Ci z Państwa, którzy mają już u nas swoje pociechy ( a jest ich wielu…) wiedzą doskonale, że my nie odwołujemy zajęć, uczymy systematycznie, podążamy za potrzebami rozwojowymi i emocjonalnymi naszych Słuchaczy.

Dewiza, która mi przyświeca jako właścicielowi firmy z wieloletnim doświadczeniem, jako pedagogowi, metodykowi, angliście, mamie, wychowawcy, ale i jako czynnemu sportowcowi fitness to:

do what is RIGHT

not what is EASY